Apie mus

UAB DAOS

UAB „Daos“ – lietuviško kapitalo įmonė, kuri veiklą pradėjo 2009m. Jau daugiau nei 10 metų vykdome didmeninę ir mažmeninę prekybą kosmetikos, buitinės chemijos, namų apyvokos prekėmis Lietuvoje. Mes turime ilgalaikius patikimus ir tvirtus verslo ryšius su gamintojais ir tiekėjais, kurie užtikrina nenutrūkstantį prekių tiekimą. Tiesioginis bendradarbiavimas su tiekimo partneriais leidžia įmonei tiekti tik aukštos kokybės produktus, atitinkančius visus Vakarų Europos vartotojų kokybės reikalavimus patraukliomis kainomis. Produkcija importuojame iš Vakarų Europos valstybių.


LOGISTIKA

Mūsų įmoneje įdiegta operatyvi užsakymų perdavimo ir sandėlio valdymo sistema užtikrina greitą prekių pristatymą. Mes galime kokybiškai apskaityti sandėliuojamas prekes bendradarbiaudami su patikimais ir operatyviais savo srities logistikos specialistais, garantuojame greitą prekių pristatymą. Užsakymas klientą pasiekia per 1 – 4 darbo dienas. Vietinei ir eksporto rinkai naudojame transporto ir logistikos paslaugų tiekėjų ir siuntų tarnybų paslaugas.


TIKSLAI

Tiekti geros kokybės prekes konkurencingomis kainomis ir greitu jų pristatymu. Būti novatoriška, konkurentabili organizacija, suteikianti greitai ir aukštos kokybės paslaugas. Įmonei klientų poreikių patenkinimas yra pats svarbiausias. Kiekvieną kartą mes siekiame pateikti geriausius gaminius rinkoje, atlikti jų atranką ir pateikti pilną aptarnavimą. Tai įsipareigojimas siūlyti tik kokybiškas prekes konkurencingomis kainomis rinkoje, pateikiant vartotojams išskirtinį pasirinkimą tarp prekių kokybės, asortimento įvairovės ir kainos.
Neradote reikiamos informacijos ar turite klausimų? Susisiekite nurodytais kontaktais arba atvykite į svečius.